Hatay Kahvesi daha geniş bir coğrafyaya yayılsın, hediye paketlerine girsin istedik.
Hatay Kahvesi ve hediye kutuları doğum günü, anneler günü, yeni iş, babalar günü, yıl dönümü ve daha nice özel günler için sizlere özenle hazırlandı

Blog

HATAY KAHVESİ / Blog  / HATAY SÜVARİ KAHVE

HATAY SÜVARİ KAHVE

HATAY SÜVARİ KAHVE

Kahve sunumunda yüzlerce çeşit ve modelde fincan takımı görebilirsiniz. Hatay için en güzel sunum Süvari dediğimiz çay bardağında ikram edilenidir. Neden çay bardağı denilince şehrimizde bu kahveyi içebileceğimiz güzel yerlerden Affan Kahvesi’nin sahibi Züheyir Sahilli 70’li yıllarda kahve satışının yasak olmasından dolayı kahveyi önlüğünde sakladığını fincan yerine müşterilerin evden getirdiği çay bardaklarına kahve koyduğunu anlatıyor. Fincan yerine çay bardağı alışkanlık haline gelmiş ve şehrimizde kahvenin sunumunda baş rolü almıştır.

Hatay’da kahve çay bardağında içilir.

Süvari Kahve sevenler www.hataykahvesi.com internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan tek süvarilik kahvelerimizden ve zevkinize uygun süvari bardaklarımızdan temin edebilirsiniz. Hatay kahvesini yanınızda taşımak artık bir ayrıcalık olacak. Tek kişilik poşetlerde satışa sunulan Hatay Kahvesi kahveseverler için kolaylık sağlayacaktır. Sloganımız ”Keyif meraktan iyidir, kahve keyfini bizimle yaşayın”.

Kişiye özel süvari bardak nereden bulurum dediğinizi duyar gibiyiz. Sevdiklerinize, dostlarınıza, çocuklarınıza hediye edebileceğiniz çay bardaklarına yapılan tasarımlarla çay ve kahve içmek çok daha keyifli bir hale gelecek.

Yorum Yok

Yorum Gönder

0
  0
  Sepet
  Sepetiniz boşAlışverişe dön
  Open chat
  Hatay Kahvesine hoşgeldiniz
  Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?